4 maja 2017 Wyciskarka do soków - Hurom liderem
Hurom HP – nowoczesna wyciskarka do soku

Urządzenie Hurom HP to propozycja firmy Hurom zaliczana do oferty Personal, czyli do linii produktów przeznaczonych do wykorzystania w warunkach domowych. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na umieszczenie wyciskarki w praktycznie dowolnej kuchni.

Małe rozmiary nie oznaczają jednak kompromisów pod względem funkcjonalności oraz ciekawego designu. Hurom HP jest wyciskarką wydajną, która w dodatku jest w stanie wyciskać praktycznie wszystko, co nadaje się do wyciskania oraz przygotowywać ciekawe potrawy, chociażby sorbety.

W modelu Hurom HP na pierwszy rzut oka zauważymy nową szatę kolorystyczna urządzenia oraz ciekawszy design. W chwili obecnej Hurom HP można kupić w kolorze kremowym, pistacjowym i różowym. Dołączony do urządzenia upychacz jest w tym samym kolorze.

Nowoczesny wygląd

Wśród najważniejszych cech nowej wyciskarki Hurom HP wymienia się zawsze jej stylowy wygląd. Nowoczesna kolorystyka, zaokrąglone kształty oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to bardzo ładny dodatek do kuchni.

Stosowana w urządzeniu Hurom HP technologia wolnoobrotowa cechuje się 43 obrotami na minutę, co zostało stworzone tak, by jak najdokładniej odwzorowywać wyciskanie ręczne. Dzięki temu opatentowanemu systemowi sok cechuje się najwyższą możliwą jakością. Przekłada się to także na smak samego soku, ponieważ soki z wyciskarki Hurom HP są prawdziwym, odżywczym nektarem.

Skuteczna wyciskarka

Wydajność

Warto podkreślać ponadto wydajność wyciskarek Hurom HP. Unikalna konstrukcja wałka sprawia, że wyciskanie jest dokładne i powstała po nim pulpa jest sucha.

W praktyce bardzo ważną cechą wyciskarki Hurom HP jest także to, że jest to urządzenie łatwe do czyszczenia. Specjalne szczotki są w stanie czyścić misę urządzenia już w czasie jego pracy, dzięki czemu miąższ nie osadza się wewnątrz. W ten sposób podnosi się też wydajność urządzenia. Sam demontaż przed czyszczeniem jest bardzo prosty.

Gwarancja jakości

Dla kupującego istotnym faktem musi być także to, że wyciskarka Hurom HP została wykonana w stu procentach z substancji, które nie uwalniają się do soku. Stworzona została z wykorzystaniem plastiku ABS, który jest wyjątkowo trwały nawet jak na standardy wyciskarek, urządzeń ogólnie bardzo silnych. Sam wał ślimakowy wykonany jest z jeszcze twardszych substancji, co przekłada się na jego trwałość i na skuteczność w wyciskaniu soku z bardzo twardych i trudnych do wyciśnięcia, takich jak na przykład warzywa liściaste.

Użytkownicy cenią wyciskarki Hurom HP również za ich cichą pracę, co zapewnia im bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 150 watów.

Zobacz również
Wyciskarka do soków - Hurom liderem

Hurom HT Nowoczesne przygotowanie urządzenia gwarantuje, że to urządzenie będzie sprawnie radzić sobie z różnorakimi surowcami. Silnik bezszczotkowy, który został tam umieszczony...

Wyciskarka do soków W naszym kraju wyciskarki zdobywają coraz większe grono zwolenników, a co za tym idzie stale poszerza się oferta modeli dostępnych na rynku. Z jednej strony to...

Wyciskarki do owoców Obecnie panuje moda na zdrowy tryb życia oraz samodzielne przygotowywanie posiłków. To sprawia, że w naszych kuchniach pojawiają się specjalne urządzenia, których...