27 listopada 2016 Wyciskarka do soków - Hurom liderem
Wyciskarka HUROM HT

Wyciskarka do soków

W naszym kraju wyciskarki zdobywają coraz większe grono zwolenników, a co za tym idzie stale poszerza się oferta modeli dostępnych na rynku. Z jednej strony to świetna informacja, z drugiej jednak jeśli chcemy kupić wreszcie wymarzony sprzęt do kuchni to mamy ciężki orzech do zgryzienia odnośnie właściwego wyboru. Nie należy się tutaj kierować sugestią, że za najwyższą cenę kupimy najlepszą jakość i funkcje. Lepiej dobrze rozeznać temat i wcześniej sprawdzić opinie na temat co najmniej kilku modeli.

Internet to świetne źródło informacji w tym zakresie, znajdziemy liczne strony, fora dyskusyjne czy filmiki na YouTube. Z racji tego, że temat wyboru wyciskarek jest częstym pytaniem od wielu osób, postanowiliśmy zrobić mały rekonesans i poniżej przedstawiamy ranking wyciskarek jakie według nas zasługują na specjalną uwagę.

Hurom wyciskarka

Marka HUROM jest już znana na całym świecie z wysokiej jakości i dbałości o wykonanie swoich produktów. W 2016 prawdziwa gwiazdą wśród nowości oferowanych przez tą firmę jest wyciskarka HUROM HT. Jest to obecnie jedna z najbardziej wydajnych wyciskarek jakie mamy dostępne na rynku. Potrafi wycisnąć sok właściwie z każdego owocu, warzywa, ziół czy rośliny liściastej. W budowie i konstrukcji tego modelu wykorzystano wszystkie najlepsze elementy z poprzednich modeli i dodatkowo wsparto je najnowszymi osiągnięciami myśli technologicznej.

Robot kuchenny

To co wyjątkowo rzuca się od razu w oczy to nowoczesny design tego modelu, nieco ekstrawagancki, ale też i elegancki, co razem tworzy sprzęt koło którego trudno przejść obojętnie. Cena tego produktu nie należy do niskich, ale jakość materiałów, precyzja wykonania i łatwość pracy z tym modelem, to elementy warte tej ceny. Wyciskarki nie kupujemy do kilkudniowego użytku, lecz na lata, więc warto zainwestować więcej w sprzęt który ma nam sprawnie służyć przez długi czas.

HUROM HT

Wyciskarka HUROM HT to model drugiej generacji pionowych wyciskarek wolnoobrotowych, które dają dużo większą wydajność oraz lepsza jakość wyciskanego soku. Zakup tego modelu to strzał w dziesiątkę dla osób którym zależy na przygotowaniu pysznego soku o maksymalnie wysokiej zawartości składników odżywczych przy minimalnym wkładzie pracy.

Zobacz również
Wyciskarka do soków - Hurom liderem

Urządzenie Hurom HP to propozycja firmy Hurom zaliczana do oferty Personal, czyli do linii produktów przeznaczonych do wykorzystania w warunkach domowych. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na...

Hurom HT Nowoczesne przygotowanie urządzenia gwarantuje, że to urządzenie będzie sprawnie radzić sobie z różnorakimi surowcami. Silnik bezszczotkowy, który został tam umieszczony...

Wyciskarki do owoców Obecnie panuje moda na zdrowy tryb życia oraz samodzielne przygotowywanie posiłków. To sprawia, że w naszych kuchniach pojawiają się specjalne urządzenia, których...